جدیدترین اخبار دانشگاه
پیکر دو شهید گمنام د فاع مقدس در دانشگاه دریانوردی چابهار به خاک سپرده شد
 پیکر دو شهید گمنام دوران هشت سا ل دفاع مقدس با حضور وحدت آفرین و منسجم قشرهای مختلف مردم و مسوولان شیعه و سنی شهرستان چابهار در محل دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار تشییع و به خاک سپرده شد.
 پیکر این دو شهید گمنام که یکی 19 سال و دیگری 35 سال در زمان شهادت داشتند، روز دوشنبه با حضور فرماندار و معاونان وی و جمعی از مسوولان ادارهها و نهادهای شهرستان ، معاونان و مشاوران منطقه آزاد چابهار ، اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی و صنایع و جمعی از مدیران کل و با حضور دانشجویان ، استادان و دانش آموزان و همراهی نیروهای نظامی و انتظامی در فضایی آکنده از شور و شعور معنوی تشییع شدند. همزمانی این آیین معنوی با آغاز ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش حال و هوایی معنوی و فرهنگی را دو چندان کرده بود که همراهی مداحان و سخنرانان و توصیف آرمانها و رشادتهای این عزیزان و شهیدان هشت سال دفاع مقدس عزم و روح و روان حاضران را در پاسداری از آرمانهای هشت سال دفاع مقدس بیش از گذشته مستحکم تر و پایدارتر کرد. سرازیر شدن اشک و ناله های عاشورایی از سوی قشرهای مختلف حاضر در این مراسم معنوی نویدبخش تاثیرگذاری فرهنگی و عمق بخشی به فرهنگ ایرانی و اسلامی در جامعه است که تعهد عملی و کارآمدی اجرایی و علمی همه مسوولان و دست اندرکاران می تواند نهادینه شدن روحیه علاقه مندی به ایران و فرهنگ اسلامی را در پی داشته باشد.  
با تدفین این دو شهید گمنام در این محیط دانشگاهی و علمی ، دانشگاه دریانوردی چابهار پنجمین دانشگاه استان سیستان و بلوچستان است که افتخار میزبانی از شهدای گمنام دفاع مقدس را کسب کرده است. با تدفین این دو شهید گمنام در دانشگاه چابهار ؛ 18 نقطه جغرافیایی استان سیستان و بلوچستان تعداد 57 شهید گمنام را در خود جای داده است .


به اطلاع کلیه مدرسین محترم تمام وقت دانشگاه میرساند، چنانچه دانشگاه یا مراکز آموزشی واقع در شهرستان و یا خارج از منطقه از شما دعوت به همکاری آموزشی نموده است، لازم است تا فرم درخواست همکاری موجود در آئین نامه های آموزشی زیرمجوعه بخش فرمها و آئین­ نامه ­های پورتال دانشگاه را بدقت تکمیل و به معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی تحویل نمایید.


دانلود فرم درخواست همکاری با مراکز آموزشی دیگر

اطلاعیه مربوط به شهریه دوره دکتری (نوبت دوم)

شهریه برای رشته های علوم انسانی 50 میلیون تومان
شهریه برای سایر رشته ها 55 میلیون تومان

اطلاعیه:

گزارش آقای بهرام شیخ پور کارشناس و محقق محترم دانشگاه در  تحقیقی با عنوان:

ارزیابی و ترسیم برو ندادهای علمی پژوهشگران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در سطوح ملی و بین المللی


دانلود فایل مربوطه


آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دوره تحصیلی دکتری 94


1- دانلود بخش 1


2- دانلود بخش 2


3- دانلود بخش 3

قابل توجه کلیه شرکت کنندگان در مرحله مصاحبه آزمون دکتری سال 1394 دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

 

  داوطلبان معرفی شده میبایست جهت انجام مصاحبه به مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار مراجعه نمایند.

  تاریخ مصاحبه

  رشته

  8 صبح - 2 2 اردیبهشت 94

  شیلات – فراوری محصولات شیلاتی

  8 صبح – 27 اردیبهشت 94

  آموزش زبان انگلیسی

 

 

 

 

  بدیهی است عدم شرکت در زمان مصاحبه مشخص شده به منزله انصراف از انجام مصاحبه می باشد.

  مدارک مورد نیاز برای انجام مصاحبه آزمون دکتری سال 1394

  1- ضروری است کلیه مستندات فعالیتهای علمی، آموزشی و حرفه ای اعم از: هر گونه اثر منتشر شده علمی، تألیف و ترجمه کتاب، مقالات پژوهشی یا ترویجی، تجارب کاری مرتبط با رشته، گواهی نامه های دریافتی ، مدرک زبان و ... به هنگام مصاحبه به کمیته برگزار کننده مصاحبه ارائه گردد.

  2- مدارک قید شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور

  3- حداقل دو معرفی نامه نوشته شده توسط اساتید مبنی بر صلاحیت داوطلب برای ادامه تحصیل در دوره دکتری با مشخصات کامل و نحوه تماس با اساتید محترم توصیه کننده ( ترجیحاً یکی از دو معرفی نامه توسط استاد راهنما نوشته شده باشد ) .

  4- پرینت کارنامه اعلام نتایج گرفته شده از روی سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور.

  5- اصل مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته- اصل شناسنامه یا کارت ملی – مدرک نظام وظیفه .

  6- واریز مبلغ سیصد هزار ریال به حساب شماره 2177382607006 بانک ملی شعبه مرکزی چابهار حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار و تحویل اصل فیش آن در زمان مصاحبه.


ارائه نسخه الکترونیکی تکمیل شده WORD  فرم زیر (صفحات 2-1) و PDF/JPEG همراه با اصل کلیه مستندات مربوط به این فرم، ریز نمرات تحصیلی، توصیه نامه کتبی از حداقل دو نفر از اساتید دوره ارشد (از جمله اساتید راهنما و مشاور پایان نامه) و اصل پایان نامه ارشد در روز مصاحبه  الزامی میباشد.

فهرست نشریات معتبر و نامعتبر سال 1394


مستندات ، شیوه نامه ها و آیین نامه های مورد نیاز جهت ارتقاء اعلام شد.برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

به اطلاع کلیه اعضای هیات علمی دانشگاه میرساند از شروع نیم سال اول 95_94 ترفیعات استحقاقی مدرسین محترم بر اساس شیوه نامه با فرم جدید صورت خواهد گرفت

برای دانلود فرم اینجا را کلیک کنید .