جدیدترین اخبار دانشگاهجشن نشاط به مناسبت هفته سلامت و به همت مرکز مشاوره و بهداشت دانشگاه باهمکاری کانون همیاران سلامت روز سه شنبه 4/2/97 در تالار وحدت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، جشن نشاط به مناسبت هفته سلامت و به همت مرکز مشاوره و بهداشت دانشگاه باهمکاری کانون همیاران سلامت روز سه شنبه 4/2/97 در تالار وحدت دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم که با استقبال خوب دانشجویان، مدیران و اعضای هیئت علمی دانشگاه روبه رو بود برنامه‌هایی نظیر استنداپ کمدی، پانتومیم، مسابقات دورهمی، موسیقی و تئاتر برگزار شد.

مریم بدیع‌پور رئیس مرکز بهداشت و مشاوره دانشگاه در مراسم به‌‍‌برخی اقدامات انجام شده از سوی مرکز بهداشت اشاره کرد و گفت: برنامه مفصلی برای ترغیب دانشجویان به نشاط و زندگی بهتر در مرکز بهدشت دانشگاه تدارک دیده شده است که به مراتب اجرا می‌شود.

وی با تاکید براینکه نشاط اجتماعی موجب پویایی زندگی، کار و فعالیت می‌شود، افزود: وجود این نشاط در محیط‌‌های دانشجویی و دانشگاهی ارزشی دوچندان دارد.

بدیع پور تصریح کرد: در راستای نشاط اجتماعی و پویایی محیط دانشگاه، مرکز بهداشت و مشاوره دانشگاه با مشارکت خود دانشجویان برنامه‌های مفصلی را تدوین و اجرا می کند؛ ما در دانشگاه دریانوردی چابهار با مشارکت دانشجویان، کانون همیاران سلامت را تشکیل دادیم و به‌صورت مرتب نسبت به آگاه‌سازی دانشجویان در محیط‌های مختلف صمیمی و رسمی اقدام می‌کنیم.

رئیس مرکز بهداشت و مشاوره دانشگاه دریانوردی چابهار گفت: یکی از برنامه های مهمی که در جهت آگاه‌سازی دانشجویان توسط اعضای شورای مرکزی کانون همیاران اجرا شد. برنامه بتا (QPR) بود که با هدف حساس سازی دانشجویان نسبت به مسایل و مشکلات سایر دانشجویان در فضای دانشگاه و پرسش از آنان در مورد مشکلات زندگیشان بویژه خودکشی و سپس ترغیب آنها جهت حل مشکلاتشان و ارجاع به مرکز مشاوره دانشگاه صورت گرفت و برنامه خودمراقبتی که با هدف پیشگیری و کنترل بیماری ایدز اجرا شد.

AWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGE