جدیدترین اخبار دانشگاهرئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش سانچی را تسلیت گفت

دکتر محمود نصیری رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش سانچی را تسلیت گفت.

AWT IMAGE

متن پیام وی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

حادثه تلخ و غم بار کشتی سانچی که منجر به جان باختن تعدادی از دریانوردان شجاع و فداکارمان شد، موجب تأسف و تأثر فراوان گردید.

این حادثه اندوهبار و دلخراش در روزهای پایانی سال و در سالگرد حادثه تأثر آور پلاسکو، غمی بزرگ بر دل ما نشاند؛ فاجعه ای تامل برانگیز که روح فداکاری و رشادت دریادلان غیور را به هماوردی بزرگ فراخواند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار؛ دانشگاهی که افتخاراتی چون مجید قصابی عروجی، حسین جهانی هل آباد، احسان ابولی قاسم آبادی و میلاد عنایتی (چهارنفر از قهرمانان سانچی) را به جامعه دریانوردی کشور تقدیم نموده، در این لحظات حزن انگیز و درد آلود ضمن طلب غفران و رحمت الهی برای دریانوردان فقید این حادثه، مراتب تعزیت، تسلیت و همدردی خود را به عموم مردم به ویژه خانواده های این دریانوردان که در حال انجام وظیفه برای اعتلای جایگاه ایران اسلامی و تحقق اقتصاد مقاومتی بودند، ابراز و برایشان از درگاه ایزد منان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

محمود نصیری

رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار