جدیدترین اخبار دانشگاهبیانیه محکومیت سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا توسط کانون بسیج اساتید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

بیانیه محکومیت سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا توسط 
کانون بسیج اساتید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار


مقام معظم رهبری (مدظله العالی) : سپاه پاسداران نور چشم و عضو اصلی انقلاب است، چرا که از بطن انقلاب روییده، رشد کرده و رو به کمال است. برجستگی سپاه، در همراهی «سلحشوری نظامی» با «خلوص معنوی» بوده و همه ی موفقیت ها از هماهنگی این دو ناشی شده است و این عنصر اصلی که صفت مجاهدان جلیل القدر صدر اسلام و پایه گذاران افتخارات تاریخی اسلام است، همواره باید در سپاه پاسداران حفظ شود.
هوشمندی، ولایت مداری، انقلابی¬بودن و انقلابی زیستن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نقش ارزنده-ی این فرزندان غیور نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با ترورسیم و دفاع از ملت¬های مظلوم بر هیچ کس پوشیده نیست امروزه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با فرماندهی مدبرانه و شجاعانه فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی توانسته است با اخلاص و ایثار همچنین تاسی از اسلام ناب محمدی(ص) نقشه های استعمار و استکبار را یکی پس از دیگری با شکست مواجه نماید.
از دولت آمریکا بعنوان بزرگترین ناقض حقوق بشر موسس و حامی شماره یک گروه های تروریستی در جهان انتظار دیگری نمی توان داشت. چپاول ملت ها،  فحاشی،  بی ادبی، بی منطقی، دخالت در امور کشورها، بی سوادی، تجاوز و جنایت، چپاول منابع ملت ها، بدعهدی، استعمار و استثمار،  اتهام زنی جنگ طلبی، خشونت، بخشی از خصایص واضح و آشکار این دولت مستبد و مستکبر است.
کانون بسیج اساتید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهارضمن محکوم کردن سخنان پوچ بی محتوا و سخیف رییس جمهور آمریکا که نشانه ضعف، ترس شدید و  همچنین شکست چندین باره آن ها در مقابل مردم ایران و سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی است،  از پاسخ قاطع و انقلابی مسئولین به این یاوه گویی ها تقدیر و تشکر می نماید و اعلام می دارد اقدامات غیر مسئولانه  دولت آمریکا مانند تحریف نام تاریخی خلیج همیشه فارس، عدم تعهد به موافقت نامه بین الملی، افزایش تحریم های ظالمانه بر علیه ملت ایران، حمایت همه جانبه از گروه های تروریستی هیچ گونه خللی در عزم و اراده ملت شهید پرور ایران در دفاع از  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی وارد نمی کند.